Zremasterowana Kosmiczna przygoda w A Space Adventure

1 listopada 2014 Urszula 32

1_ASA_Remastered_Cover_200Wkrótce, tj. na początku 2015 roku ukaże się zremasterowana wersja bardzo ciepło przyjętej przez graczy przygodówki ASA: A Space Adventure .

Odświeżona wersja będzie działała na nowym silniku, który zaoferuje podwyższoną rozdzielczość grafiki (1920×800), większą stabilność oraz wyświetlacz hotspotów. Gra będzie działać na systemach Windows, Mac oraz na Linuksie i dostępna będzie poprzez platformę Steam. Lokalizacja obejmie język angielski, francuski, hiszpański i niemiecki.

Osoby, które zakupiły wersję oryginalną przed październikiem 2014 otrzymają klucz do nowej wersji za darmo. Warto też wspomnieć, że od momentu powstania pierwotnej wersji, ASA: A Space Adventure dorobiła się także pudełkowej edycji, dostępnej pod tym adresem.

(Informację zamieścił jarecki83)

image_21_l

Zapraszam do tematu na forum. 

 

Zobacz inne wpisy z tej kategorii:


4 kwietnia 2024

Skaramazuzu to przygodowa gra niezależna 2D, stworzona przez Bleeding Moon Studio, Iphigames. Świat gry cechuje unikalna, czarno-biała estetyka. Premiera 3.04.2024.

25 marca 2024

Spokojnych i zdrowych Świąt, dla wszystkich pasjonatów przygodówek.

4 lutego 2024

jeśli utkniesz w którymś momencie, a zamieszczona podpowiedź w grze nie pomoże, zaglądnij do naszego poradnika/solucji.

25 stycznia 2024

Na dzień wagarowicza przewidziana jest premiera gry. „Scott Whiskers The Search for Mr. Fumbleclaw” to humorystyczna przygodówka inspirowana takimi klasykami jak „Monkey Island”, „Day of...